V Březnici výhra 2:1

09.08.2012 18:19

TJ Březnice  :  Sokol Bernartice  1 : 2 (0 : 1)

Další přípravné utkání odehráli hráči Bivoje u známého soupeře v Březnici. Zde se představili v nedělní polední výhni a po absolvování dvoudenního soustředění.  Hra byla po celý zápas vyrovnaná. Hosté se pokoušeli kombinovat a tím si i vytvářet brankové příležitosti, zatímco domácí spoléhali spíše na náhodu. V prvním poločase se prosadil pouze hostující Kloboučník, když poctivě sledoval malou domů a gólman domácích jej nastřelil tak šťastně, že míč se od něj odrazil do branky – 0:1.

V druhé půli se podařilo domácím srovnat. To využil chyby obrany hostí Kubíček a ze samostatného úniku s přehledem překonal jinak téměř nezaměstnaného T. Fučíka – 1:1. Rozhodující moment utkání přišel asi v 80. minutě. To Špánek přebral na hraně ofsajdu balon a prostřelil domácího gólmana – 1:2.

Branky: K.Kubíček – Kloboučník, Špánek

Sestava hostů: T. Fučík – Novák, Psohlavec, Hrádek, Ťupa – S. Češka, P. Homola, Kovář, Rakovan, Kloboučník – Špánek. Střídali T. Češka a Suchopár