Nedělní zápasy s Mirovicemi oba pro domácí

10.09.2012 13:10

Bernartice (ž) - Mirovice  5:3

Breanky: Charspar Vojtěch 2, Vaněk Viktor 2, Burianek Martin

Mirovice „B“ – Bernartice „B“  3:1 (2:1)

Hosté zajížděli na třetí mistrovské utkání k nejvzdálenějšímu soupeři ve skupině, do Mirovic. Od úvodu utkání bylo zřejmé, že půjde o vyrovnanou partii. Domácí šli po kolmé přihrávce za obranu a následně proměněném samostatném úniku do vedení - 1:0. Hosté však přebrali aktivitu a podařilo se jim vyrovnat zásluhou Šerhanta po centru Mrzeny - 1:1. Hosté měli i další příležitosti, které nedokázali zužitkovat, ba naopak po malé domů od Kučery proskočil míč mezi nohama Fučíka až do vlastní sítě – 2:1. Hosté po poločase pokračovali v aktivní hře, branka však stále nepřicházela. Po střele Špánka se zaskvěl domácí brankář, ani další šance brankou neskončili. Domácí hrozili především z brejků, které ovšem skončili buď na Fučíkovi, nebo nepřesným zakončením. Domácí se v poslední minutě nakonec dočkali definitivní pojistky a uzavřeli tak stav utkání na 3:1.

Sestava: V. Fučík – Kolář, Veverka, Fedák, Novák – Kukrál (Hurtík), L. Schorník (Suchan), Kučera, Mrzena – Špánek, Šerhant

Branka: Šerhant