Bingo je v semifinále okresního poháru

29.10.2015 06:37

Smetanova Lhota „B“ – Bernartice „B“  2:2 (1:1)    3:4 na penalty

Sestava: V. Fučík – Sláma(Pěchota), Hrádek, Novák, Buriánek – V. Homola, S. Češka(Staněk), Kloboučník, Herink, Klika – Rakovan

Čtvrtfinále okresního poháru zavedlo rezervu Bernartic do Smetanovy Lhoty. Místní B-tým hraje III. třídu, a proto byl Bivoj favoritem. Úvod utkání, ale jako tradičně patřil soupeři. Domácí byli důraznější a lépe se pohybovali, z čehož vyplynul i první gól. Domácí zatáhli míč po lajně a po centru byl na zadní tyči důraznější útočník a zakončil hlavou přesně. Bivoj měl zpočátku s důrazem domácích a terénem trochu problém. Postupně si však vytvořil řadu šancí, které ovšem nebyl schopen proměnit. Až Václav Homola po Novákově centru překonal domácího brankáře a srovnal na 1:1. Zdánlivé komplikace pro hosty přišly po vyloučení Hrádka, asi deset minut před poločasem. Bivoj však i v deseti domácí přehrával a po přestávce se dostal do vedení po druhé brance V. Homoly. Domácí však dokázali vyrovnat a utkání tak dospělo až k penaltovému rozstřelu. V první sérii oba střelci selhali. Následně byli všichni aktéři úspěšní až na posledního střelce domácích, který nastřelil břevno a poslal Bivoj do semifinále.