Béčko zdolalo Záhoří, žáci prohráli

29.04.2012 21:28

Bernartice "B" - Záhoří "B"  3:1  (2:1)

Bernartické hřiště navštívilo „béčko“ Záhoří. Začátek patřil jednoznačně domácím. Do vedení šli po přihrávce Schorníka, který našel rozběhnutého Kučeru a ten nedal brankaři šanci střelou na bližší tyč - 1:0. Druhou branku vsítili domácí jen o chvilku později, to nechytatelnou ránu ještě za hranicí šestnáctky vypustil Hrych - 2:0. Poté přišla šance i pro hosty. Domácí obrana přestala hrát při vystavení hráče do ofsajdu, bohužel pro ně si na balón naběhl hráč z druhé vlny a postupoval sám na branku. Domácí brankař byl bez šance - 2:1. Do poločasu se již skóre neměnilo.

Druhý poločas přinesl několik brankových příležitostí. Většinu z nich měli domácí, ale dlouho se nedokázali prosadit. Povedlo se to až při střele Kučery, když jeho rána proklouzla mezi tyčí a rukavicemi brankaře – 3:1. Další branky již nepadly  a domácí tak zaslouženě zvítězili.

Sestava: V. Fučík – Kosinka, Fedák(Novák), Herink, Ručka – Hurtík, L. Schorník, Kloboučník, Hrych – Šerhant(Špánek), Kučera(Petřík)

Branky: Kučera 2, Hrych

žáci - Mirotice  2:3

Branky: Vorel Patrik, Lohonka Jan