Béčko nestačilo na rezervu Záhoří

19.09.2011 08:36

Záhoří B - Sokol Bernartice B   5:4 (4:3)

Ve čtrvtém kole III. třídy se B mužstvo Bivoje představilo u sousedů v tabulce, v Záhoří

Utkání začlo ve svižném tempu hned od první minuty. A už ve druhé se měnilo skóre. Hosté neuhlídali centr do pokutového území, následně ani hlavičkujícího hráče, který poslal domácí do vedení 1:0.To si ovšem domácí dlouho neužili, za nedlouho totiž po křídelní kombinaci Suchopára s Fukou a následném centru do vápna srovnal stav utkání hlavou Špánek 1:1. V těchto chvílích hosté přebírali otěže zápasu, bohužel přišel další gólový trest. Na centr od rohového praporku si naběhl domácí obránce a poslal domácí opět do vedení 2:1. Ani tento gól hosty nepoložil a další vyrovnání zařídil po centru Hurtíka opět Špánek 2:2. Aby toho nebylo málo za dalších pár minut dostal Špánek míč za obranou linii domácích a propálil i vyběhnuvšího gólmana 2:3. S tím se samozřejmě domácí nechtěli smířit a kontrovali vyrovnávací brankou na 3:3, to se psala 30. minuta utkání!!!!!! Aby toho nebylo málo nadělili hostům branku do šatny, když nepovedený centr (nebo geniální střela?) skončil za záda hostujícího Kunta 4:3.

Do druhé půle vstoupili hosté s cílem minimálně vyrovnat. Bohužel byli to oni, kdo inkasoval další branku, když se po zmatku v hostující obraně trefil krásně domácí útočník 5:3. Hosté se však v zápětí oklepali a snažili se vývoj utkání zdramatizovat. To se jim povedlo v 75. minutě, když si na kolmou přihrávku Kosinky naběhl D. Homola a podél vybíhajícího gólmana snížil na 5:4. Hosté potom přišpendlili domácí před jejich pokutové území. Ti při bránění hubeného náskoku jen bezmyšlenkovitě odkopávali balony co nejdále od své branky. I přes enormní snahu hostujících hráčů se skóre již neměnilo a tak si ze Záhoří přivezli první prohru sezony.

Sestava: Kunt – Suchopár, Fedák, Češka T., Ručka – D. Homola, Schorník L., Hrych (55. Kosinka), Fuka – Špánek, Hurtík

Branky: Špánek 3x, D. Homola